Velikost textu:  A AA
Dispečer

Volné místo ve společnosti PETROTRANS:

Dispečer na pracovišti v Kralupech nad Vltavou

Požadavky:

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • praxe v řízení silničního dopravního dispečinku min. 2 roky
  • znalost ADR výhodou
  • znalost práce na PC (MS Office Excel na pokročilé úrovni, GPS),
  • samostatnost, inovativní myšlení, zodpovědnost, časová flexibilita, loajalita, vysoké pracovní nasazení
  • schopnost týmové spolupráce
  • schopnost stanovit priority a dosahovat cílů
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • řidičský průkaz sk.B

Náplň práce:

  • příjem, evidence a koordinace dopravních zakázek
    • plánování, organizování, sledování a evidence přeprav
      • vystavování přepravních dokladů a zpracování příslušných dokumentů
        • optimalizace tras
          • komunikace se zákazníky
            • rychlé řešení problematických situací při přepravách
            • běžná denní operativa

            Nabízíme:

            • zaměstnanecké výhody
              • poukázky na odběr pohonných hmot u čerpacích stanic
                • odpovídající finanční ohodnocení
                  • týden dovolené navíc
                    • zázemí prosperující společnosti
                      • příspěvek na penzijní připojištění
                        • karta MULTISPORT pro zaměstnance i rodinné příslušníky
                          • stravenky
                          • mobilní telefon, notebook

                          Nástup: červenec - srpen 2018 nebo dohodou:
                          V případě zájmu zašlete prosím svůj motivační dopis spolu se strukturovaným životopisem.

                          Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti PETROTRANS, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a dalších právních předpisů pro účely výběrového řízení na toto či jiné vhodné pracovní místo, a to maximálně v délce jednoho roku. Tento souhlas můžete písemnou formou kdykoli odvolat.

                          Děkujeme Vám za Váš zájem o pracovní pozici. Pokud budete přizván/a do výběrového řízení, budeme Vás kontaktovat nejpozději do 14ti dnů. V případě, že se Vám do 14ti dnů od zaslání Vašeho CV nevyjádříme, považujte toto prosím za zamítnutí Vaší žádosti z důvodu upřednostnění uchazečů, kteří lépe vyhovují našim požadavkům na obsazovanou pracovní pozici. Velmi rádi si Vás dovolíme, v případě jiné zajímavé profesní nabídky, kontaktovat. Děkujeme za pochopení.

Značky Skupiny ORLEN UNIPETROL