Jste zde: PETROTRANS > O nás
velikost písmen:
Velikost textu:
AAA
 
 

O nás

Společnost PETROTRANS, s.r.o. se zabývá automobilovou cisternovou dopravou kapalných ropných produktů, tj. zejména pohonných hmot (motorové nafty a benzínů), leteckých a technických benzínů, petroleje, topných, motorových, převodových a průmyslových olejů, lihu, aditiv apod.

PETROTRANS, s.r.o. patří mezi největší silniční dopravce PHL (pohonných látek) v České republice. Svým zastoupením v jednotlivých regionech dopravně pokrývá celé území republiky a příhraničí sousedících států. Jednotlivá vozidla jsou v optimálním počtu rozmístěna na stanovištích Kralupy nad Vltavou, Litvínov, Třemošná, Smyslov u Tábora, Cerekvice nad Bystřicí, Loukov u Kroměříže a Střelice u Brna.

PETROTRANS, s.r.o. svojí flotilou obsluhuje veškeré tuzemské silniční terminály PHL a také příhraniční terminály v Německu, Rakousku a na Slovensku. Kromě řetězců čerpacích stanic nejvýznamnějších subjektů na trhu (Benzina, Shell, Makro, Tesco atd.) zavážíme také stovky jednotlivých zásobovacích míst (čerpací stanice, dopravní, zemědělské a stavební podniky, kotelny atd.).

 
 
 
Značky Skupiny ORLEN