Jste zde: petrotrans.cz > CS/  Kariéra/  Aktuální nabídka volných pozic/  Řidič/ka cisternového vozidla
Velikost textu:  A AA
Řidič/ka cisternového vozidla

Petrotrans_web_img.jpg

Volné místo ve společnosti PETROTRANS:

ŘIDIČ/KA CISTERNOVÉHO VOZIDLA

Popis pracovní pozice:

  • řízení cisternové soupravy ADR (tuzemsko i zahraničí)

Požadavky:

  • řidičský průkaz sk. C, E
  • průkaz ADR tř. 3 v cisternách​
  • praxe v řízení silničních motorových vozidel nad 12 t min. 1 rok
  • vyučení
  • loajalita, vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:

  • týden dovolené navíc
  • zaměstnanecké výhody
  • možnost ubytování hrazené zaměstnavatelem pro pracoviště Pardubice a Kralupy nad Vltavou
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • pojištění odpovědnosti za škody při výkonu povolání za zvýhodněných podmínek
  • zázemí prosperující společnosti
  • moderní vozový park

Místo pracoviště:

  • Kralupy nad Vltavou - kontaktní telefon 736 507 740 - p. Palička
  • Střelice u Brna - kontaktní telefon 736 507 706 – p. Kožnar
  • Pardubice – kontaktní telefon 736 507 706 – p. Kožnar

Místo parkoviště:

  • Včelná u Českých Budějovic – kontaktní telefon  736 507 726 – p. Kugler
  • ​Velké Meziříčí – kontaktní telefon 736 507 706 – p. Kožnar

    Kontaktní formulář

    Děkujeme Vám za Váš zájem o pracovní pozici. Pokud budete přizván/a do výběrového řízení, budeme Vás kontaktovat nejpozději do 14ti dnů. V případě, že se Vám do 14ti dnů od zaslání Vašeho CV nevyjádříme, považujte toto prosím za zamítnutí Vaší žádosti z důvodu upřednostnění uchazečů, kteří lépe vyhovují našim požadavkům na obsazovanou pracovní pozici. Velmi rádi si Vás dovolíme, v ​případě jiné zajímavé profesní nabídky, kontaktovat.

    Děkujeme za pochopení.

Značky Skupiny ORLEN UNIPETROL